Firma Amper System powstała z myślą o świadczeniu kompleksowych usług w serwisie automatyki drzwiowej, bram przemysłowych: szybkobieżnych i segmentowych oraz doków przeładunkowych.

Branżą automatyki drzwiowej zajmujemy się od przeszło 10 lat. Zdobyte doświadczenie oraz możliwość poznania rynku oraz panujących na nim zasad pozwoliła nam zdobyć zaufanie wielu klientów oraz nawiązać długofalową współpracę.

Świadczymy kompleksowe usługi począwszy od dostarczenia drzwi automatycznych po przez montaż, okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz naprawy. Zapewniamy wszystkie części do automatów czołowych producentów znajdujących się na polskim rynku. Posiadamy własny serwis oraz magazyn. Kadra serwisantów to najwyższej klasy specjaliści z branży, którzy wykorzystują, na co dzień zdobyte przez lata doświadczenie pracując pod skrzydłami producentów, z którymi utrzymujemy nieprzerwaną współpracę. Posiadamy niezbędne autoryzacje wiodących producentów. Zajmujemy się automatyką drzwiową wszelkich marek i typów: drzwiami przesuwnymi, drzwiami rozwieranymi oraz drzwiami obrotowymi.

Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego oraz usług, które świadczymy.